• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
KAPIDA ÖDEME
0212 699 96 90

HEMEN ARAYIN

Site Menüsü
Site Haritası

Arnavutköy Baymak kombi servisi

Baymak kombi hizmeti sunan fakat bu hizmetlerini tamamen tüketici memnuniyetine adayan Baymak Kombi Tamircisi özel servis olarak yıllarını sektörüne adamıştır. Her anlamda tüketicilerini düşünerek kaliteyi benimsemiş olan firmamız özel servistir. Yani genel merkezden bağımsız yetkili servis olmayarak çalışmaktayız. Çalışmalarımıza da bu şekilde devam edip tüketicilerimizin bu bilgiye sahip olarak bizleri tercih ettiğini dile getirebiliriz.
Kurumsal bir firma olan Baymak Kombi Servisi yıllardır sizlerledir. Yıllardır genel merkezden bağımsız özel servis konumu ile çalışmalarını sürdürmektedir. Bizler de kombitamircisi.com.tr olarak çalışmalarımızı Baymak cihazlar altında sürdürmekte olduğumuzu sizlere bildirmek isteriz. Yani Baymak kombi sorunlarınızda her zaman arayabileceğiniz bir firmayız. Bizleri yaşadığınız sorunlarda değil karşılaştığınız problemlerde ya da akıllarınıza takılan sorularınızda da arayabilirsiniz.
Teknik açıdan dün nasılsa bugün de sizlere Baymak kombi alanında hizmetler sunacağız. Baymak gibi önemli bir markanın özel servis olarak hizmetlerini sunuyor olmak bizler için ayrıcalıktır. Ve bizler de bu ayrıcalığın bilincinde olarak sizlere yine her anlamda yardımcı olabileceğimizi belirtmek isteriz. Teknik anlamda işimizi sürdürdüğümüz firmamız yıllardır sunduğu hizmetler sayesinde deneyimlerine deneyimler eklemiştir. Bu anlamda da huzurlarınıza çıkarak sizleri sorunlarınızdan kurtarmıştır. Özel servis olarak sunduğumuz her bir hizmetin arkasındayız. Yani bizler var oldukça sorunlarınız da her zaman için çözüme maruz kalmış olacak. Yani bizler o sorunların çözümünde sizlere garantiler sunarak yardımcı olacağız.
Baymak kombi problemlerinizde umduğunuzun da üstünde kaliteli faaliyetler sunmakta olan firmamıza yalnızca güvenmenizi beklemekteyiz. Baymak kombi konusunda profesyonel olan kadromuzla yılların verdiği deneyim sayesinde yaşadığınız sorunları aynı gün içerisinde çözümleyeceğiz. Bu açıdan da sizlere sorun yaşatmak yerine aksine sorunlarınızı çözüme ulaştıracağız. Amacımız her zaman sizlersiniz. Sizlerin memnuniyeti ve huzurudur. Bu nedenle de Baymak özel servisimize ve ekibimize güvenerek bizleri yaşadığınız her bir sıkıntıda arayabilirsiniz.

Baymak Servisi Çağırmadan Yapılacaklar

Baymak kombi kullanıcı olarak cihazınızın çalışmadığını gördüğünüzde direk servisi aramak yerine yapılması gerekenlerin var olduğunu bilmeniz gerekir. Özellikle de teknik açıdan yapılmayan uygulamalar sebebi ile servislere yok yere servis bedeli ödemek durumunda kalabilirsiniz. Bunun yerine sizlere arıza durumunda yapılacaklar konusundaki bilgileri hemen sunalım.

Baymak kombinin arızalanmasındaki en belirgin sebep gaz yokluğu olabilmektedir. Bu nedenle de öncelikle ocağınız çalışıyor mu diye bakın. Ocak çalışıyor ise sorun kombidedir ve dairenizde de gaz vardır. Ocak da çalışmıyor ise bu durumda dairenizde gazın olmadığını anlamanız gerekir. Böyle bir durumda kapı dışında yer alan daireye ait gaz vanasını kontrol edin. Gaz vanası boruya paralel durumda ise açık olduğunu anlayabilirsiniz. Paralel değilse de kapalıdır paralel duruma getirmeniz gerekmektedir. Açık olmasına rağmen hem ocağın hem de kombinin çalışmaması ya doğalgaz çalışması olduğunu ya da gazınızın kesildiğini belirtir. Ocağınız çalışıyor kombi çalışmıyor ise kombi suyuna bakın. Su ayarı 1 bardan az ise kombiye su basın, 2,5 barın üstünde görürseniz kalorifer havasını alarak basıncı düşürebilirsiniz. Bar değeri normal ya da işlem yapmanıza rağmen kombi çalışmıyorsa kombiye reset atmalısınız.

Bu işlemi de 3 kez tekrarlamanıza rağmen yine de Baymak kombide düzelme durumu olmuyor ise artık yapabileceğiniz herhangi bir uygulama da kalmamış demektir. Bu durumda artık servisi arayarak yardım talep etmeniz gerekmektedir.

Baymak Kombi Modelleri

Dolcevita- Falke- Lambert- Baxi Luna- Baxi Main- Brötje- Quasar- Energy- Wolf- Ocean- – Lambert Attivo- Baxi Eco- Star Extra- İdee- Luna Avant- Duo Tec PremixİLETİŞİM
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret27818