• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
KAPIDA ÖDEME
0212 699 96 90

HEMEN ARAYIN

Site Menüsü
Site Haritası

Avcılar Ferrolikombi servisi


Ferroli Kombi Tamircisi beklenilenin de üstünde kalitesi ile sizlere hizmetler sunmaktadır. Amacı da yıllardır siz değerli tüketicilerinin yaşamakta olduğu Ferroli cihaz sorunlarında her zaman elinden gelen yardımları sunmaktır. Bunun için de dilediğiniz her zaman Ferroli Özel Servis olarak sizlere yardımcı olacaktır. Firmamız yetkili servis değildir yani bu demektir ki genel merkezden bağımsız çalışmaktadır.
Bu anlamda da her zaman için sorun sıkıntı yaşadığınız zamanlarda sizlere teknik açıdan yardımcı olmaya hazır bulunmaktadır. Sizlere sunduğumuz faaliyetler her anlamda kalite içermektedir. Bunun için de yılların deneyimlerine sahip uzman ekibimizle yıllardır huzurlarınıza sizler için çıkmaktayız. Karşılaştığınız her bir problem için sizlere uzman personellerimizle yardımcı olacağımız için her şeyden önce bizlere güvenmenizi beklemekteyiz. Bu anlamda da karşınıza Ferroli Kombi Servisi olarak beklediğiniz şekilde çıkmaktayız. Eğer sizler de bu gibi durumlarda yani Ferroli kombi sorunlarınızda uzman bir servisten yardım almak isterseniz bizleri göz önünde bulundurarak firmamıza ulaşabilirsiniz. Her zaman her bir sıkıntınızda sizlerle olacağız ve elimizden ne gelirse sizler için sağlayacağız. Bu açıdan beklentimiz bizlere güvenmeniz ve bizleri tercih etmenizdir. Her zaman sorumluluklarını bilen bir firma olarak karşınıza çıktık ve bunun için de sizlere layık olmaya çalıştık. Sizleri hem amaçlarınıza ulaştırdık hem de her açıdan sizleri sorunlarla karşılaştırmadık. Her açıdan sizlere yardımcı olduk ki her zaman tercih edilebilelim. Bu anlamda da sunduğumuz faaliyetlerin arkasında olan bir firma olarak huzurlarınızdaki yerimizi aldık. Yıllar öncesinde nasıl başarılı olduysak yıllar sonrasında da yine huzurlarınıza beklediğiniz şekilde çıkacağız.

Bu nedenle de sizlerden tek beklentimiz her zaman Ferroli cihaz sorunlarınızda bizleri tercih ederek bizlerle iletişime geçmenizdir. Bizler bu anlamda her zaman yanınızda ya da yakınlarınızda bulunarak sorularınızı cevaplandırmaya sorunlarınızı da çözümlemeye hazır olacağız. Tek bir seçimle her zaman memnuniyeti yaşayacağınız ve yaşamakta olduğunuz firmamız günün her saatinde sizlere en yakın yerdedir. Teknik açıdan bugün de yarın da sizlerin huzurunda olacak Ferroli Servisimizi dilediğiniz zaman hangi konuda yardım almak istediğinizi belirtmek adına arayabilirsiniz.

Ferroli Servisi Çağırmadan Yapılacaklar

Ferroli kombi kullanıcılarını yakından ilgilendirecek metnimizi okumanızı tavsiye ederiz. Çünkü sizlere Ferroli kombi arızalandığı zaman servis çağırmadan önce yapılması gereken uygulamalar hakkında bilgiler sunarak yardımcı olacağız. Belki de sunacağımız bilgiler servis gerekmeksizin sorunun çözümlenmesine sebep olabilir. İşte o uygulamalar:

Öncelikle Ferroli kombinin gaz olmadan çalışamayacağını düşünerek gaz kontrolü yapın. Ocağınızın çalışması da doğalgaza bağlı ise ocağınızı kontrol edin çalışıyor mu çalışmıyor mu diye… Ocağınız çalışmıyorsa bu gazın dairede olmadığı anlamına gelir. Direk kapının dışında yer alan vanaya bakın. Kapalı ise açık duruma getirin. Kapalı olduğunu anlamanız da kolaydır. Boru ile vana ters durumda olur. Yani boru dik ise vana yatay olur. Ya da tam tersi… Eğer bu şekilde ise boru ile vanayı aynı hizaya getirin. Bu durumda dairenize gaz gelecektir. Fakat ocak ve kombi yine de çalışmaz ise gaz çalışması olabilir ya da gazınız kesilmiş olabilir. Eğer ocağınız çalışır durumda Ferroli kombi yine de çalışmıyor durumda ise su barına bakın. Basınç değeri düşük olduğunda kombiye doldurma musluğu ile su basın. Fakat basınç yüksek ise düşürmek adına radyatör havasını alın. Bu uygulamadan sonra da Ferroli kombiniz çalışmaz ise ya da bar değeri normal seviyede ise bu durumda kombiyi en son çare resetlemektir. Reset uygulamasını bir kez yaptığınızda sorun yine devam ediyor ise reset işlemini 3 kez tekrarlayın.

Baktınız ki sorun düzelmedi hala Ferroli kombi arızada; Bu durumda cihaza daha fazla müdahalede bulunmadan servis yardımı alın. Ferroli kombi içindeki parça ya da parçalarda sorun olabilir. Net teşhis aynı zamanda müdahale için servis gerekir.

Ferroli Kombi Modelleri

Divatop- Domitop- Domicompact- Domiproject- Fer- Diva- Domina- Divacondens F- Bluehelix Tech- Bluehelix ProİLETİŞİM
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret27818