• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
KAPIDA ÖDEME
0212 699 96 90

HEMEN ARAYIN

Site Menüsü
Site Haritası

Esenler Eca Kombi Servisi


Eca Kombi Servisi alanında markalaşmış özel servisler arasında kalitesi ile ilk sıradaki yerini almıştır. Çalışmalarına verdiği özen sayesinde her daim tüketicileri tarafından tercih edilmiş özel bir firmadır. Tek bir farklılığı genel merkezden bağımsız çalışması ve yetkili servis olmamasıdır. Bunun için de aslında her daim tüketicileri ile alakalı olan ilişkisini korumuş daha iyi hizmetleri sunabilmek adına ne gerekirse yapmıştır.
Her zaman için de tüketicilerinin Eca kombi sorunlarında gereken yardımları sunarak bir kez daha farklılığını ortaya koymaktadır.
Eğer sizler de hizmet alırken sizlerle ve en önemlisi de sorunlarınızla yakından ilgilenecek bir firma ararsanız bizlerle iletişime geçmelisiniz. Bugün ve dün olduğu gibi yarınlarınızda da Eca Kombi Tamircisi unvanı ile huzurlarınızda yer alacağız. Sizleri zor durumda bırakıp mağdur etmek yerine sizleri memnun edip sorunlarınızı çözümleyeceğiz. Sizlere bu anlamda garantiler sunabileceğimizi belirtebiliriz. Çünkü bizler işimizi başarılı ve deneyimli ekibimize bırakmaktayız. Bu nedenle de arkamızda bugüne kadar nasıl memnuniyeti yaşamış tüketicilerimiz varsa bundan sonra da yine aynı çözümlemelerimiz devam edecektir. Teknik açıdan başarılarımızı ilerletebilmek hedefi ile çalıştığımız için de tüm beklentimiz bizlere güvenerek yaşadığınız her bir Eca kombi sorununda aramanızdır. Bu şekilde alanımızda ilerleme göstereceğimizi de bilmekteyiz. Bu açıdan da sizlerden aldığımız yardım çağrılarından sonra direk olarak adresinize yakın bir yerde olan teknisyenlerimizi yönlendiriyor sorununuza da aynı gün içerisinde çözüm sağlıyoruz.
Hedefimiz de her zaman için bu şekilde olmaktadır. Yani bizler için önemli olan sizlerin kesinlikle sorun yaşamaması ve bu sorunun da düzeltilmesi adına çabalamamızdır. Bu nedenle de bugün yarın yani kısacası her gün uzman personellerimiz sizlere yardımcı olabilecek faaliyetleri ile karşınıza çıkmaktadır. Yenilenen hizmetlerine başarılarını da ekleyerek mükemmeliyeti sunmakta olan firmamıza güvenerek dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Her zaman için sorunlarınızın son bulması çabasında olan firmamız bugün de siz değerli tüketicilerine hizmet sunmaktan onur duyar.

Eca Servisi Çağırmadan Yapılacaklar

Eca kombi kullanıcıları kombilerinin arızalandığı durumlarda bazen direk servisi çağırırken bazen de yapabilecekleri işlemler konusunda araştırma yapmaktadır. Bizler de bu sebeple sizlere sayfamızdan Eca kombi arızasında neler yapılmalıdır servis öncesinde sorunu çözümlemek adına neler uygulanabilir konusunda bilgiler sunacağız

.Eca kombiniz arızalandı ve çalışmıyor ise dairenizde gaz var mıdır diye bakın. Ocağınızı mesela kontrol edin. Ocağınız doğalgaz ile çalışmıyor ise doğalgazla çalışan diğer cihazlarınız var ise çalıştırın ya da gaz olup olmadığından emin olun. Ocağınızda çalışma durumu yok ise dışarıda yer alan gaz vanasını kontrol etmeniz gerekir. Vana gaz borusu ile aynı hizada ise açık demektir. Bu şekilde değilse açık duruma getirin. Daireye bu şekilde gaz gelecektir. Vana açık fakat ocak ve Eca kombi yine de çalışmıyorsa bu durumda bölgenizde gaz çalışması sebebi ile gaz kesintisi olabilir ya da gazınız fatura ödememenizden kaynaklı kesilmiş olabilir. Bu konudaki yardımları 187 yi arayarak almalısınız. Ocağınız çalışıyor Eca kombi arızada yani çalışmıyorsa kombi suyuna bakın. Su basıncı düşük olduğunda su basımı uygulayın yüksek olduğunda fazla suyu petekten hava alarak düşürün. Yine bir çalışma olmaz ise ya da bar değeri normal ise bu durumda cihazı son çare olarak resetleyebilirsiniz.

Reset işlemini de en fazla 3 kez yapabilirsiniz. Eca kombide reset uygulamasına rağmen yine de çalışma yok ise cihaza müdahaleniz de bitmiş demektir. Yani bu saatten sonra yapabileceğiniz işlem olmaz ve servisi aramanızın vakti gelmiş demektir. Servisi arayın Eca kombi çalışmıyor diye arıza kaydı bırakın.

Eca Kombi Modelleri

Eurostar- Proteus- Calora- Novastar- Confeo- Whitestar

İLETİŞİM
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret27818